Vilnius, Konstitucijos pr. 8A, tel./faks. (85) 273 3097, mob. 8 614 83 204, 8 682 03743, el.p. info@commercialcleaning.lt

KILIMINĘ DANGĄ VALOME 3 PAKOPOMIS IR TIK ANTIALERGIŠKOMIS PRIEMONĖMIS

Valant įprastiniais valikliais, paprastu šepečiu ar buitiniu siurbliu, žemių bei kitų nešvarumų dalelės nuolat trina kiliminę (žirklių efektas) bei kietą dangą, jas braižo, o tai spartina ne tik priešlaikį esamų dangų susidėvėjimą, bet ir sąlygoja prastą patalpų estetinį vaizdą.
Tam, kad išvengti šių nemalonumų bei ilgam atitolinti būsimo remonto išlaidas, UAB „COMMERCIAL CLEANING” Jūsų kiliminei dangai siūlo nuolatinį valymą ir priežiūrą.
Valymo eiga:
1. Pradinis paruošimas – paviršiaus apipurškimas specialiu fermentiniu valikliu, kuris padeda įvairios kilmės dėmes iškelti į pluošto paviršių.
2. Dėmių išėmimas ir valymas – dėmės atidžiai apžiūrimos (kavos, sulčių, vyno, maisto, aliejaus, kramtomos gumos ir t.t).ir išimamos atitinkamomis priemonėmis. Tuomet specialia “PROCHEM” įranga, drėgnu būdu valoma visa kiliminė danga ir tuo metu išsiurbiama visa drėgmė bei purvas.
3. Neutralizavimas – cheminių medžiagų, įeinančių į “PROCHEM” valiklių sudėtį, biologinis suardymas bei visų pluoštų tinkamas pH atstatymas.
Neutralizuojant kiliminę dangą, ant jos paliekamos biologiškai suyrančios nelipnios nuosėdos, kurios neleidžia nešvarumams skverbtis į audinį.
UAB „COMMERCIAL CLEANING” neutralizuoja priemones, kuriomis atlieka valymo darbus. Be šios tripakopės valymo sistemos, Jums pageidaujant, kiliminę dangą dezinfekuojame ir deodoruojame.Valant periodiškai, mūsų firma garantuoja didesnį kiliminės dangos atsparumą susidėvėjimui.

 

INFORMACIJA RUOŠIAMA
 

 

© UAB „COMMERCIAL CLEANING”.